YTTERFODER, Rörstrand, 1900-talets början. i 2023 | Rörstrand, Porslin, Keramik
Björnssons Auktionskammare
Rörstrand Ostindia - Stockholms Auktionsverk
Okänd designer för Rörstran | Auktion www.hallandsauktionsverk.se
SERVISPORSLIN, 15 del, porslin, "Ostindi… | Auktion.se
Julservis, Rörstrand. Tomtejul av Aina Stenberg - Prylboden auktioner
Matservis 57 delar Vesta Rörstrand – Auktionshuset i Örebro AB
Metropol Auktioner - RÖRSTRAND, ”Stockholm”, matserviser i flintgods, 54 delar. Nr 2013 på Tema Stockholm den 18 januari #auktion #rorstrand | Facebook
Rörstrand Ostindia frukostservisdelar - Stockholms Auktionsverk
Tallrikar 3 st Rörstrand, Lidabruk Terminus. Djupa 4 st Rörstrand Combi. Djupa 2 st. Picknick Rörstrand (med nagg) – Auktionshuset i Örebro AB